פיתוח מנהלים

מנהלים נדרשים לנתב בין עובדים למשימות, בין עבודה אסטרטגית לעבודה שוטפת ובין תכנון לבין התמודדות עם הבלתי צפוי. כל אלו הופכים את מלאכת הניהול למאתגרת ומורכבת. מניסיוננו הרב בליווי מנהלים, ניכר כי מנהל מעולה הוא זה המעצים ומפתח את העובדים ומשתמש בחשיבה גמישה ויצירתית לניהול.

בדיוק בשביל זה, פיתחנו מגוון תכניות לפיתוח מנהלים המותאמות לדרגי ניהול שונים. בתוכניות המנהלים יכירו את נקודות העיוורון הניהוליות שלהם, יחזקו את היכולת להתמודד עם דילמות ניהוליות, יפחיתו לחץ ויסייעו במיצוי הפוטנציאל בניהול צוותים דינאמיים.

המוצרים שלנו
 • פיתוח מנהלים לתפקיד ניהולי ראשון

  מטרת הסדנאות להעניק כלים בסיסיים לניהול מעולה. הכלים מותאמים לצרכי הארגון ולמיומנויות הנדרשות ממנהל בארגון. בין הנושאים: הובלה והנעת עובדים, פיתוח והטמעת שגרות ניהול, פיתוח ושימור עובדים, הצבת יעדים ועמידה בהם, תקשורת אפקטיבית ועוד.

 • פיתוח מנהלים קבוצתי באמצעות למידת עמיתים

  למידת עמיתים הינה טכניקה ייחודית ומובנית, באמצעותה לומדים המשתתפים זה מזו, מרחיבים את נקודת המבט האישית שלהם, באמצעות הכרות עם דילמות ניהוליות שונות ודרכי ההתמודדות איתם.

  מיועד למנהלים מדרג ניהולי שני ומעלה.

 • ייעוץ אישי לפיתוח מנהלים

  בפגישות עם המנהלים נתמקד באתגרים הייחודיים של המנהל, הן ברמה הרגשית והן הביצועית. במטרה לחזק את את יכולתו של המנהל להתמודד במצבים שונים, להגדלת תחושת המסוגלות והפוטנציאל הניהולי.

  מיועד לכל דרגי הניהול.

 • שיטת ה 9Types: פגישות פיתוח מנהלים

  שיטת ה 9Types ייחודית בכך שמנתחת את המניעים לפעולה ולא את ההתנהגות בפועל. השיטה נלמדת במפגשים קבוצתיים חווייתיים או בייעוץ אישי, לשיפור מיומנויות ניהוליות, לקידום תקשורת בינאישית, הנעת עובדים ושימורם, מתן משוב ועוד. להמשך קריאה…

  מיועד למנהלים מדרג ניהולי שני ומעלה.

רוצים להתקדם?
לחצו כאן