ייעוץ לחברות הייטק וסטארט אפ

תכנות נכון מאפשר מתן פתרונות למורכבות טכנולוגית ופיתוחים חדישים, אך המנגנונים האנושיים אינם ניתנים לתכנות. רגשות מעורבים בעניין, שאיפות, מניעים וקונפליקטים. בשביל ההון האנושי, העובדים שלכם, כדאי לספק פתרונות נוספים. ייעוץ, ליווי אישי, הדרכה ותמיכה הם הכלים שיאפשרו למנהלים, לנותני השירות ולאנשי המכירות לעמוד במהירות הפיתוח והתפתחות הארגון.

המוצרים שלנו
 • פיתוח ארגוני

  צוות הפסיכולוגים של איה לחמי יועצים מספקים קשת רחבה של שירותים להובלת הארגון להצלחה וביניהם: ליווי תהליכים ארגוניים, ייעול תהליכי עבודה ותהליכי ליבה, שיפור עבודת צוותים ומנהלים, ושימור תהליכי ידע ארגוני.

 • פיתוח מנהלים

  מנהלים נדרשים לנתב בין עובדים למשימות, בין עבודה אסטרטגית לעבודה שוטפת ובין תכנון לבין התמודדות עם הבלתי צפוי. כל אלו הופכים את מלאכת הניהול למאתגרת ומורכבת. מניסיוננו הרב בליווי מנהלים, ניכר כי מנהל מעולה הוא זה המעצים ומפתח את העובדים ומשתמש בחשיבה גמישה ויצירתית לניהול.

  בדיוק בשביל זה, פיתחנו מגוון תכניות לפיתוח מנהלים המותאמות לדרגי ניהול שונים. בתוכניות המנהלים יכירו את נקודות העיוורון הניהוליות שלהם, יחזקו את היכולת להתמודד עם דילמות ניהוליות, יפחיתו לחץ ויסייעו במיצוי הפוטנציאל בניהול צוותים דינאמיים.
  למוצרים נוספים – לחצו כאן

 • פיתוח מחלקת משאבי אנוש

  צוות הפסיכולוגים באיה לחמי יועצים מומחה בליווי מחלקות משאבי אנוש ובסיוע למנהלות משאבי אנוש בהטמעה וניהול של תהליכים ארגוניים. ייעוץ והדרכה מקיפים בנושאי תרבות וערכים בארגון, תהליכי הערכה ומשוב, ניהול תהליכי שינוי, תהליכי חניכה, שימור והנעת עובדים, תהליכי קליטת עובדים ועוד.

 • פורומים ייחודיים למשאבי אנוש

  המפגשים נוצרו מתוך תרבות ה Knowledge Sharing ומתוך תפישה כי הידע בתחום ה HR הוא אינסופי ונועד שישתפו אותו. כמו כן, המפגשים מספקים פלטפורמה נפלאה ליצירת קשרים מקצועיים בין מנהלות HR בתחומים דומים. המפגשים הינם ללא עלות אך מחייבים הרשמה מראש.
  להמשך קריאה – לחצו כאן

רוצים להתקדם?
לחצו כאן
1
×
רוצה לסמס לנו? אנחנו פה לעזור
שינוי גודל גופנים