ייעוץ לחברות סטארט אפ

איך מנהלים חברת סטארט אפ בתוך שגרת שינויים מתמשכת? איך מניעים את העובדים ועוזרים להם תוך כדי השינוי? איך משמרים עובדים מדור Y ואוטוטו דור ה Z? איך יוצרים בולטות עבורם למרות הפיתויים שבחוץ? במיוחד עבור חברות כאלו, אנו מספקים תהליכי ייעוץ ארגוני המספקים ייעוץ להנהלות, ליווי אישי למנהלים, הדרכות לעובדים ותמיכה לאורך כל הדרך.

המוצרים שלנו
 • ליווי אישי למנכ"ל / יזם

  הדבר היחיד הקבוע בסטרטאפ הוא שינוי. המשמעות בשטח היא שאין שגרה, יש בעיקר שינויים שצריך להגיב אליהם במהירות, להסתגל אליהם ולהתנהל בצורה מדויקת וממוקדת. איך מנהלים חברת סטארט אפ בתוך שגרת שינויים מתמשכת? איך מייצרים תקשורת פנים ארגונית בהירה וחיובית? איך מניעים את העובדים? איך מנהלים פרויקטים שמשתנים כל הזמן, ואיך משמרים את העובדים המצוינים למרות הפיתויים שבחוץ? עבור כל הדילמות הניהוליות הללו ועוד, פיתחנו מודל ייעוץ ייחודי, המבוסס על מפגשים אישיים עם היזם וההנהלה המובילה.

 • גיבוש והטמעת תרבות ארגונית

  חיזוק היסודות הארגוניים על ידי הגדרת החזון ובחירתם והטמעתם של הערכים הארגוניים, יביאו לחיזוק הזהות הארגונית, שיפור התקשורת הפנים ארגונית והגדלת שביעת רצון העובדים.

 • ליווי מנהל/ת משאבי אנוש

  אחד האתגרים העומדים בפני מנהלות משאבי אנוש הוא מיצובה כשותפה עסקית ואסטרטגית בחברה (HRBP). אנו מומחים בליווי אישי למנהלות משאבי אנוש שמטרתו להביא למיצובה של המנהלת כגורם משפיע ומוביל בחברה.

  בנוסף, אנחנו מקיימים פורומים ייחודיים למשאבי אנוש, המספקים פלטפורמה נפלאה ליצירת קשרים מקצועיים בקהילת ה-HR. המפגשים הינם ללא עלות אך נדרשת הרשמה מראש ואישור השתתפות מאיתנו. לפרטים נוספים

 • שירותי משאבי אנוש לסטארטאפים

  ברוב המקרים סטראטאפים אינם זקוקים למשרת משאבי אנוש בכירה, אלא לשירותי משאבי אנוש דינמיים שמשתנים עם צמיחת החברה ולשלב בו היא נמצאת. לכן הקמנו את UP n'  UP – שירות המותאם לצרכי הסטארטאפ ומספק איש/אשת מקצוע (HRu) שתתמוך בהשגת היעדים של הארגון בדיוק ובנחישות.

  לכל הפרטים >>

רוצים להתקדם?
לחצו כאן
1
×
רוצה לסמס לנו? אנחנו פה לעזור
שינוי גודל גופנים