ייעוץ לעסקים קטנים ומשפחתיים

אנחנו מלווים את לקוחותינו, באקלים עסקי דינאמי, לשמירה על יתרון ומיצוי הפוטנציאל העסקי על ידי הטמעת תהליכים ארגוניים ושינויים הכרחיים. את התהליך אנחנו בונים בהתאמה אישית ובשיתוף מלא, באמצעות אבחון, המון יצירתיות, ניסיון עשיר ומגוון כלים חדשניים.

רוצים להיות גדולים? צרו קשר

המוצרים שלנו
  • ייעוץ לעסקים קטנים

    ניהול עסק קטן יכול להיות אתגר גדול. צוות איה לחמי יועצים, ביחד אתכם, יזניקו את העסק שלכם קדימה. בסביבה מקצועית תומכת רגשית נעסוק באימון בהצבת יעדים, סלילת נתיבי גדילה, ניהול מיטבי של העובדים, התמודדות עם אתגרים בשותפות עסקית והעשרת קהל הלקוחות.

    רוצים להיות גדולים? צרו קשר

  • ייעוץ לעסקים משפחתיים

    אם אתם עסק משפחתי אתם ודאי יודעים שהמורכבות העסקית גדלה. זאת בשל הערבוב של כסף, מעמד וכח עם יחסים אישיים. הסטטיסטיקות גם הן לא פשוטות, ידוע שכ-60% מהעסקים הקטנים לא מצליחים לעבור מדור ראשון לדור שני. יחד עם זאת, יותר ממחצית החברות הנסחרות בבורסה הן עסקים משפחתיים ורבות מהחברות המצליחות בעולם הן עסקים משפחתיים. מה יכריע אם תהיו בסטטיסטיקת השורדים או המצליחים? אתם. הכנה טובה לכניסת הילדים לעסק המשפחתי יעשה הבדל משמעותי בעסק ובמשפחה.

    הצוות באיה לחמי יועצים ייפגשו אתכם ויפעלו לשלב באופן מיטבי את הדורות השונים בעסק. נבנה תוכנית עבודה משולבת ארוכת טווח למיצוי פוטנציאל המיזוג הבין דורי.

רוצים להתקדם?
לחצו כאן
1
×
רוצה לסמס לנו? אנחנו פה לעזור
שינוי גודל גופנים