איה לחמי יועצים - חשיבה ארגונית יוצרת

משרד בוטיק לייעוץ ארגוני שהקימה בשנת 2010
איה לחמי, פסיכולוגית ויועצת ארגונית.

המשרד מספק פתרונות וכלים פרקטיים מותאמים אישית לחברות וארגונים המעוניינים לשמור על יתרונם בשוק ולמצות את הפוטנציאל העסקי שלהם.

צוות המשרד הוא בעל ניסיון מקצועי רב, דוגל באיכות עבודה בלתי מתפשרת ועובד עם החברות המובילות במשק.

img

הצוות שלנו יצירתי, בעל ראש פתוח וחשיבה גמישה ומתגאה בניסיון רב בייעוץ ארגוני, ליווי תהליכי שינוי, ליווי מחלקות משאבי אנוש, שיפור תהליכי שירות ומכירות ועוד.

אנו מאמינות שבנייה ושימור קהילת HR חזקה תוביל לצמיחה ולכן אנו מציעות מפגשים מקצועיים שמטרתם שיתוף ידע ולמידת עמיתות. בנוסף, אנו מנהלות בלוג השראה מקצועי בו ניתן למצוא מגוון מאמרים בנושאים רלוונטיים לתחום משאבי האנוש והפיתוח הארגוני.

 • איה לחמי

  איה לחמי

  מנכ"לית ומייסדת

  איה לחמי

  מנכ"לית ומייסדת

  פסיכולוגית תעסוקתית (M.A) ויועצת ארגונית, מתמחה בהטמעת שינויים בארגונים באמצעות פיתוח ארגוני וייעוץ למנהלים ולהנהלות. משלבת בעבודתה ראיה מערכתית ועסקית רחבה ומתאימה אותה לאסטרטגיה הארגונית, העסקית והאישית. כמומחית תוכן, מרצה איה בכנסים מקצועיים בעולמות הניהול, המיתוג האישי והיזמות.

 • קטי אבני

  קטי אבני

  יועצת ארגונית

  קטי אבני

  יועצת ארגונית

  יועצת ארגונית (M.A.), מתמחה בתהליכי הדרכה ארגונית ומקצועית, תחומי השירות והחדשנות,
  תוך דגש על המימד הבינאישי ועל קידום תהליכים יצירתיים בארגון. בעברה טיילה בכל העולם כדיילת אוויר ומביאה עימה ניחוח בינלאומי.

 • מורן ג'ובני-לרה

  מורן ג'ובני-לרה

  יועצת ארגונית

  מורן ג'ובני-לרה

  יועצת ארגונית

  יועצת ארגונית (M.A), מלווה תהליכי צמיחה של ארגונים תוך דגש על תקשורת אפקטיבית ותרבות ארגונית מפרה. מתמחה בהבניית תהליכי עבודה, כולל: הטמעת תפיסת שירות, גיבוש נהלים והסדרת ממשקים. יש לה חגורה חומה בג'ו ג'יטסו, בעברה הופיעה בקרקסים וג'ינגלה באש, ואת האנרגיה העצומה הזו היא מביאה איתה לכל מפגש בארומה של אופטימיות נצחית.

 • דפנה רן

  דפנה רן

  יועצת ארגונית

  דפנה רן

  יועצת ארגונית

  יועצת ארגונית (MBA) מתמחה בתהליכי יעוץ ופיתוח מנהלים. משלבת בעבודתה כלים ומתודולוגיות מעולמות הדיגיטל והטיפול. עסקה רבות בליווי שינוי והטמעתו ומאמינה כי בכל שינוי חבויה הזדמנות לצמיחה ולמידה. שנים של משחקי קופסא גרמו לה לחשוב מחוצה לה ולעוף עם היצירתיות. לילדה שבתוכה היא נותנת מקום בסוף יום עבודה, עם וולים חזק וריקודים אל תוך הלילה.

 • גילי מור רייניץ

  גילי מור רייניץ

  מנהלת שיווק ותוכן

  גילי מור רייניץ

  מנהלת שיווק ותוכן

  קופירייטרית שנונה ומחודדת, כל טקסט שמגיע לידיה מיד היא מדייקת. מגיעה מהגליל הרחוק, עם תואר בפסיכולוגיה-כלכלה, מאפים והרבה צחוק.

 • טל קדיש

  טל קדיש

  מנהלת פיתוח עסקי וחווית לקוח

  טל קדיש

  מנהלת פיתוח עסקי וחווית לקוח

  שופעת רעיונות יצירתיים, אוהבת אירועים מעניינים, מאתגרים ואת החיים הטובים. מאמינה בכח של אנשים להשפיע על חייהם וסביבתם באמצעות אהבה לעשייה ולאנשים. "כל ארגון יכול להצליח" – במפגש עם טל, מעבר להתאמת פתרונות, יהיה גם אופטימי, אישי ואחר.

 • רלי אבישר

  רלי אבישר

  מנהלת משרד

  רלי אבישר

  מנהלת משרד

  הישר מברצלונה נחתה אצלנו – נכס גדול שנפל בחלקנו! את המשרד ביד רמה היא מנהלת, תקציבים לארוחת הבוקר אוכלת, מדובר במטר שמונים של חיוך, אנרגיה טובה וכשרון ובתרגומים מקטלונית היא במקום הראשון.

הערכים שלנו

 • מקצועיות ואיכות OUR CHEFS ARE FAT
  מקצועיות ואיכות

  השילוש הקדוש שלנו הוא: חקירה עיבוד והפקת תוצר שהוא לא פחות מעילוי. כשמורן העבירה סדנאות וקיבלה פידבקים ותגובות מצוינות ונלהבות, היא ואיה עדיין המשיכו לדון כיצד הן יוכלו לשפר את התכנים, כדי שהן לא יהיו רק סדנאות מצוינות אלא, יהיו סדנאות וואוו!

 • פריצת גבולות ותעוזה UNLEASH YOUR INNER SUPERHERO
  פריצת גבולות ותעוזה

  אם יוצאים מגיעים למקומות נפלאים – זה הBible שלנו. אחד הדברים שאיה אמרה לקטי בתחילת דרכה בחברה הוא שאצלנו אין תקרת זכוכית והכל אפשרי. עם הזמן קטי נכחה לדעת שערך זה הוא נר לרגלנו. אנחנו מאמינות שכך צריך להיות הלך הרוח בכל ארגון שמאמין בצמיחה והפריה הדדית.

 • שותפות לדרך SUNFLOWERS ARE OUR INSPIRATION
  שותפות לדרך

  החזון שפועם בחברה שלנו הוא לסייע לעובדים להיות יותר מאושרים בסביבת העבודה שלהם. כשמורן ליוותה באחד הארגונים מנהלת משאבי אנוש בתהליך אישוש והטמעת ערכים בחברה, נוצר ביניהן דיאלוג פתוח ויחסי אמון. התוצאה הייתה עבודת צוות שהשביחה את התהליך והעצימה גם אותן!

 • התפתחות וצמיחה Highway is our way
  התפתחות וצמיחה

  בשנת 2010 איה התחילה לעבוד כיועצת עצמאית. במהלך המסלול היא גייסה עובדות, חוותה עליות ומורדות, הצליחה, נכשלה ובעיקר הרחיבה את הדעת על עצמה ועל היכולות והפחדים שלה. מאז ועד היום בכל צעד וצעד עם לקוחות ועם צמיחת החברה, היא חווה גם צמיחה אישית.

 • יצירתיות CREATE A PINK PINEAPPLE EVERYDAY
  יצירתיות

  יצירתיות בשבילנו היא לא להגביל את עצמנו למוכר ולידוע אלא ללכת בדרכים חדשות, שלא צעדו בהן לפנינו. כשרצינו לגייס יועצת לחברה, הבריק רעיון להפיק סרטון. שחררנו לרשת סרטון נועז ומאתגר ובזכותו מצאנו את היועצת המושלמת לנו!

לקוחות מרוצים משתפים

אנחנו מלווים את לקוחותינו לשמירה על יתרון ומיצוי הפוטנציאל העסקי, באקלים עסקי דינאמי, על ידי הטמעת תהליכים ארגוניים ושינויים הכרחיים.

ליווי בהתאמה אישית ובשיתוף מלא, באמצעות אבחון מעמיק, יצירתיות רבה, ניסיון עשיר ומגוון כלים חדשניים.

הירשמו לניוזלטר שלנו:

1
רוצה לסמס לנו? אנחנו פה לעזור
Powered by