הדרך היעילה ביותר לשמר את הטאלנטים:
סקר מחוברות ארגונית

סקר אפליקטיבי קצר, אג'ילי ודו-שפתי שיאפשר לך להבין במדויק את נקודות החולשה והחוזק של הארגון בנושא מחוברות ושימור עובדים.

דו"ח הממצאים וההמלצות לפעולה מאפשרים הטמעה מיידית בארגון וטיפול נקודתי המותאם לכאבי הארגון. 

 

איך מדידת מחוברות תאפשר לי להשאיר את העובדים איתי?

העלאת ממוצע זמן ההעסקה

חלה מגמת ירידה במשך זמן ההעסקה הממוצע והיום הוא עומד על 18 חודשים בלבד לעובד בהייטק. תוצאות הסקר יבהירו בדיוק מה הסיבה לכך בארגון שלך.

מניעת מרמור בצוות וירידה בתפוקות

עובדים מחוברים מביאים לעלייה של עד פי 3 בתפוקות. הם יבצעו את עבודתם טוב יותר, תוך כדי היותם יוזמים, שירותיים, יצירתיים, אכפתיים ופותרי בעיות ובכך ייצרו לארגון רווח כלכלי גדול

חסכון משמעותי בכסף לארגון

עלויות הגיוס גבוהות מאוד ומגיעות עד לפי 10 יותר מעלויות שימור עובדים קיימים. תוצאות הסקר ישקפו לך בדיוק את המקומות בהם כדאי להשקיע כדי לחסוך מיליונים מיותרים.

טיפול בשורש העניין במקום כיבוי שריפות

תוך מספר דקות יהיה בידיך כל המידע הדרווש על העובדים והצוות, שיאפשר לך לתת מענה מדויק לאתגרי שימור העובדים שהארגון שלך ניצב בפניהם.

שימור עובדים ממוקד מטרה

השכר גבוה, התנאים מעולים, כיף לבוא לעבודה בבוקר ובכל זאת, אחרי שנה-שנתיים עובדים טובים עוזבים. מה בדיוק קורה מתחת לפני השטח בארגון? איך נדע איפה להשקיע טיפול מעמיק? האם יש דרך לגרום לעובדים להשאר? 

התשובה היא כן!

סקר מחוברות ארגונית ייחודי שתוצאותיו יתנו תמונת מצב מדוייקת ויסייעו לך לבנות תכנית עבודה אפקטיבית שתשאיר את העובדים בארגון

קצר וקולע

BASIC

 • ביצוע סקר מחוברות ארגונית
 • ניתוח נתונים
 • הצגת ממצאים והכנת תכנית פעולה מותאמת אישית

קשר רציני

Recommended

 • ביצוע סקר מחוברות ארגונית בתחילת התהליך
 • ליווי מלא בתקשור הסקר לעובדים ומקסום נתונים
 • הצגת הממצאים והכנת תכנית פעולה מותאמת אישית
 • ליווי רציף של יועצת ארגונית מנוסה ביישום התכנית
 • ביצוע סקר מחוברות נוסף לאחר שנה לבחינת השינויים

בשל לגדול

premium

 • ביצוע סקר מחוברות ארגונית בתחילת התהליך
 • ליווי מלא בתקשור הסקר לעובדים ומקסום נתונים
 • ביצוע אבחון ארגוני מעמיק הבוחן היבטים חשובים בארגון ונותן סקירה מקיפה על תמונת המצב הארגונית
 • הצגת הממצאים והכנת תכנית פעולה מותאמת אישית
 • ליווי רציף של יועצת ארגונית מנוסה ביישום התכנית

שמים הכל על השולחן

משאירים לנו את פרטי הקשר פה בתחתית העמוד ויועצת ארגונית בכירה שמלווה את התהליך תתקשר לבירור הצרכים וההתאמה 

יועצת ארגונית מבית איה לחמי יועצים, שמכירה את התהליך מקרוב וצברה נסיון רב בליווי הסקר, תיקשורו לעובדים, הסקת המסקנות, הכנת תכנית הפעולה ויישום והטמעת השינויים. 

זה מתחיל מתקשור הסקר בצורה נכונה ומחברת לארגון במטרה לרתום מקסימום התגייסות, דרך הכרות עומק עם מצב המחוברות הארגונית בארגון שלך, דו"ח מפורט על האתגרים והליקויים הספציפיים שעלו מהסקר (נשאר אצלך), הצגת התוצאות באופן אישי ומעמיק, הגיית תכנית פעולה פרקטית בהתאם למסקנות וכלה בהתחייבות לתמיכה מלאה מצידנו לכל אורך התהליך.

אנחנו דוגלות בגמישות, מתהדרות בה ומעודדות אותה גם בארגונים אותם אנחנו מלוות. אי לכך – אל דאגה, נשמח למצוא פתרון אג'ילי ולהתאים מהלך מחבר בול למידות הארגון שלך. 

פה קבור הכלב (: אנחנו ממש לא עוד חברת סקרים גנרית, אנחנו חברת ייעוץ מנוסה וחדשנית, שליוותה עשרות של ארגונים וחברות ומתמחה בנושא של מחוברות ארגונית. אנחנו פועלות מתוך שליחות, במטרה לחסוך לארגונים עשרות עד מאות אלפי שקלים בדרך לאושר הארגוני. באמצעות ההשקעה בפרמטרים כל כך חשובים, שנוטים להתפספס – מחוברות ארגונית ושימור עובדים, יש לארגון שלך פוטנציאל להתאים את עצמו לעובדים, לדעת בדיוק איך הם חווים את העבודה בו, לשפר ולהאריך את משך חייהם בארגו ולהעלות בעשרות אחוזים את התפוקות והרווחיות. מילה שלנו. 

עוד שאלות? אנחנו פה

התחברו לתהליך וחזרו לספר:

עשינו תהליך מדהים עם איה וקטי הנפלאה שליוותה אותנו מתחילת הדרך. בזכות הליווי הצמוד ותקשור נכון לעובדים השגנו מענה של 100% מהעובדים וקיבלנו תוצאות שהביאו למסקנות ברורות מה הצעד הבא שיעלה את רמת המחוברות בארגון שלנו. התחלנו לעבוד בדיוק על הנושאים הנכונים לנו בלי לבזבז משאבים מיותרים והתוצאות כבר נראות בשטח.
Hilary Leigh
Developer
נכנסנו מהוססים לתהליך ומהרגע הראשון המעטפת שקיבלנו מהיועצת המלווה הרגיע ורתם אותנו ואת העובדים לתהליך. היום אנחנו במקום אחר - יודעים לעצור ולהקשיב לעובדים שלנו, מכירים באתגרים הייחודיים לנו ונותנים להם מענה. את השינוי המטורף כבר הרגשנו לאחר חודש עבודה ועכשיו, כשנה אחרי אנחנו לא מבינים איך לא עשינו את לפני כן. תודה!
Quintin Angus
Designer