פיתוח מנהלים

מלאכת הניהול היא מאתגרת ומורכבת – מנהלים נדרשים לנתב בין עובדים למשימות, בין עבודה אסטרטגית לעבודה שוטפת ובין תכנון לבין התמודדות עם הבלתי צפוי. בפגישות עם המנהלים נתמקד באתגרים הייחודיים של כל מנהל, הן ברמה הרגשית והן הביצועית ובעזרת סט כישורים נהפוך אותו למנהל מעולה, שמעצים ומפתח את העובדים, מתקשר באופן אפקטיבי ופורה, המשתמש בחשיבה גמישה ויצירתית לניהול ומסוגל לנהל בהצלחה צוות דינאמי.

היום ניתן לרכוש ידע ממקורות מגוונים, הלמידה בקורס ניהולי אינה באה רק להרחיב את הידע שלנו אלא להרחיב את התודעה שלנו; לסייע לנו להבין טוב יותר את עצמנו ואת המוטיבציות שלנו, להבין את נקודת המבט של האחר ולתרגל פרקטיקות ניהוליות בזמן אמת.

המוצרים שלנו
 • ייעוץ אישי למנהלים

  מפגשים אישיים של מנהלים מכל דרגי הניהול, עם יועצת ארגונית, במטרה לחזק את יכולתם להתמודד במצבים שונים ולהגדיל את תחושת המסוגלות ואת הפוטנציאל הניהולי שלהם.
  העבודה במפגשים שאורכים שעה וחצי כל מפגש, אחת לשבועיים, סה"כ כ-10 מפגשים בנושאים של:

  * תפישת התפקיד הניהולי * סגנון הניהול * מתן משוב אפקטיבי * תקשורת בונה עם העובדים * חניכה * האצלת סמכויות ועוד.

  לקבלת מידע נוסף »

 • פיתוח מנהלים לתפקיד ניהולי ראשון

  סדנאות שאורכן 7 מפגשים בני 3 שעות כל אחד (אצלכם בארגון) אשר מעניקות כלים הכרחיים לניהול מעולה. הכלים מותאמים לצרכי הארגון ולמיומנויות הנדרשות ממנהל בארגון.

  *הובלה והנעת עובדים * פיתוח והטמעת שגרות ניהול * פיתוח, שימור והנעת עובדים * הצבת יעדים ועמידה בהם * תקשורת אפקטיבית * האצלת סמכויות ועוד. 

  לקבלת מידע נוסף »

 • פיתוח מנהלים קבוצתי באמצעות למידת עמיתים

  תהליך פיתוח למנהלים שנערך באמצעות טכניקה ייחודית ומובנית של למידת עמיתים. טכניקה אשר באמצעותה לומדים המשתתפים -מנהלים מדרג ניהולי שני ומעלה – זה מזו. המנהלים מרחיבים את נקודת המבט האישית שלהם באמצעות הכרות עם דילמות ניהוליות שונות ודרכי ההתמודדות איתן. התהליך יכול לענות על נושא אחד או מספר נושאים הכרחיים. מספר המפגשים לפי הצורך.

  לקבלת מידע נוסף »

 • פיתוח מנהלים בשילוב עולם המשחק והתאטרון

  סדנאות חווייתיות של פיתוח מנהלים באמצעות התנסות בעולם המשחק והתאטרון. המנהלים יכירו את נקודות העיוורון הניהוליות שלהם/ן, ישפרו את המודעות העצמית שלהם/ן ואת יכולות ההקשבה והדיאלוג. כלים אלה יועילו במיצוב המנהלים כדמויות מעצימות ומקדמות עבור עצמם ועבור אחרים בארגון וישפרו את שגרות הניהול.

  סדנה כוללת 7 מפגשים בני 3 שעות כל אחד, אצלכם בארגון.

  המפגשים הייחודיים יועברו בשיתוף עם מנהלת הסטודיו למשחק, המורה ושחקנית התאטרון – מאיה בכר. 

  לקבלת מידע נוסף »

רוצים להתקדם?
לחצו כאן
x

1
×
רוצה לסמס לנו? אנחנו פה לעזור
שינוי גודל גופנים