פיתוח מנהלים

מלאכת הניהול היא מאתגרת ומורכבת – מנהלים נדרשים לנתב בין עובדים למשימות, בין עבודה אסטרטגית לעבודה שוטפת ובין תכנון לבין התמודדות עם הבלתי צפוי. בפגישות עם המנהלים נתמקד באתגרים הייחודיים של כל מנהל, הן ברמה הרגשית והן הביצועית ובעזרת סט כישורים נהפוך אותו למנהל מעולה, שמעצים ומפתח את העובדים, מתקשר באופן אפקטיבי ופורה, המשתמש בחשיבה גמישה ויצירתית לניהול ומסוגל לנהל בהצלחה צוות דינאמי.

היום ניתן לרכוש ידע ממקורות מגוונים, הלמידה בקורס ניהולי אינה באה רק להרחיב את הידע שלנו אלא להרחיב את התודעה שלנו; לסייע לנו להבין טוב יותר את עצמנו ואת המוטיבציות שלנו, להבין את נקודת המבט של האחר ולתרגל פרקטיקות ניהוליות בזמן אמת.

המוצרים שלנו
 • ייעוץ אישי למנהלים

  מפגשים אישיים של מנהלים מכל דרגי הניהול, עם יועצת ארגונית, במטרה לחזק את יכולתם להתמודד במצבים שונים ולהגדיל את תחושת המסוגלות ואת הפוטנציאל הניהולי שלהם.
  העבודה במפגשים שאורכים שעה וחצי כל מפגש, אחת לשבועיים, סה"כ כ-10 מפגשים בנושאים של:

  * תפישת התפקיד הניהולי * סגנון הניהול * מתן משוב אפקטיבי * תקשורת בונה עם העובדים * חניכה * האצלת סמכויות ועוד.

  לקבלת מידע נוסף »

 • קורס פיתוח מנהלים קלאסי

  עבור מנהלים בתפקיד ניהולי ראשון/דרג הנהלה זוטר

  סדנאות שאורכן 7 מפגשים בני 3 שעות כל אחד (אצלכם בארגון) אשר מעניקות כלים הכרחיים לניהול מעולה. הכלים מותאמים לצרכי הארגון ולמיומנויות הנדרשות ממנהל בארגון.

  יחד נעמיק בנושאים הכי מהותיים: *הובלה והנעת עובדים * פיתוח והטמעת שגרות ניהול * פיתוח, שימור והנעת עובדים * הצבת יעדים ועמידה בהם * תקשורת אפקטיבית * האצלת סמכויות ועוד.

  לקבלת מידע נוסף »

 • המנהל כמנטור - פיתוח הנהלה בכירה

  באמצעות הרחבת המודעות העצמית של המנהל לתפישת התפקיד הניהולית ולעצמו ובאמצעות הכרות עם מודלים ומיומנויות של מנטורינג ואימון נביא את ההנהלה למימוש הפוטנציאל המקסימלי ומצוינות יציבה תוך 4 מפגשים בלבד.

  במהלך המפגשים נחזק: *מיומנויות ייעוץ כגון הקשבה פעילה * יכולת שאלת שאלות *חקר מוקיר *מתן פידבק *בניית תכנית צמיחה *הצבת יעדי התפתחות *שגרות ניהול תכנית צמיחה. ועוד..

  לקבלת מידע נוסף »

 • פיתוחי מנהלים בשילוב עולם המשחק והתאטרון

  את כל תהליכי פיתוח המנהלים שלנו נוכל לערוך כסדנאות חווייתיות באמצעות התנסות בעולם המשחק והתאטרון. בעזרת כלים מעולמות אלו המנהלים יכירו את נקודות העיוורון הניהוליות שלהם/ן, ישפרו את המודעות העצמית שלהם/ן ואת יכולות ההקשבה והדיאלוג. כל זאת במטרה למצב את המנהלים כדמויות מעצימות ומקדמות עבור עצמם ועבור אחרים בארגון.

  המפגשים הייחודיים יועברו בשיתוף עם מנהלת הסטודיו למשחק, המורה ושחקנית התאטרון – מאיה בכר. 

  לקבלת מידע נוסף »

רוצים להתקדם?
לחצו כאן
x

מלאו את הפרטים הבאים:

איך תעדיף שניצור עמך קשר
טלפוןדוא"ל

1
×
רוצה לסמס לנו? אנחנו פה לעזור
שינוי גודל גופנים