פיתוח מנהלים

מלאכת הניהול היא מאתגרת ומורכבת – מנהלים נדרשים לנתב בין עובדים למשימות, בין עבודה אסטרטגית לעבודה שוטפת ובין תכנון לבין התמודדות עם הבלתי צפוי. בפגישות עם המנהלים נתמקד באתגרים הייחודיים של כל מנהל, הן ברמה הרגשית והן הביצועית ובעזרת סט כישורים נהפוך אותו למנהל מעולה, שמעצים ומפתח את העובדים, מתקשר באופן אפקטיבי ופורה, המשתמש בחשיבה גמישה ויצירתית לניהול ומסוגל לנהל בהצלחה צוות דינאמי.

המוצרים שלנו
 • ייעוץ אישי למנהלים

  במפגשים אישיים עם המנהל נעבוד על תפישת התפקיד הניהולי, סגנון הניהול, מתן משוב אפקטיבי, תקשורת ושיח בונה עם העובדים, חניכה, האצלת סמכויות ועוד. כל זאת במטרה לחזק את את יכולת המנהל להתמודד במצבים שונים ולהגדיל את תחושת המסוגלות ואת הפוטנציאל הניהולי.

  מיועד לכל דרגי הניהול.

  ליצירת קשר >>

 • פיתוח מנהלים לתפקיד ניהולי ראשון

  מטרת הסדנאות להעניק כלים הכרחיים לניהול מעולה. הכלים מותאמים לצרכי הארגון ולמיומנויות הנדרשות ממנהל בארגון ויכללו הובלה והנעת עובדים, פיתוח והטמעת שגרות ניהול, פיתוח, שימור והנעת עובדים, הצבת יעדים ועמידה בהם, תקשורת אפקטיבית, האצלת סמכויות ועוד. 

  ליצירת קשר >>

 • פיתוח מנהלים קבוצתי באמצעות למידת עמיתים

  למידת עמיתים הינה טכניקה ייחודית ומובנית, באמצעותה לומדים המשתתפים זה מזו, מרחיבים את נקודת המבט האישית שלהם, באמצעות הכרות עם דילמות ניהוליות שונות ודרכי ההתמודדות איתן.

  מיועד למנהלים מדרג ניהולי שני ומעלה.

  ליצירת קשר >>

 • פיתוח מנהלים בשילוב עולם המשחק והתאטרון

  דרך סדנאות התנסות חווייתיות בעולם המשחק והתאטרון נכיר נקודות עיוורון ניהוליות, נשפר מודעות עצמית של מנהלים ונשפר יכולות הקשבה ודיאלוג. כלים אלה יועילו במיצוב המנהל כדמות מעצימה ומקדמת עבור עצמו ועבור אחרים בארגון וישפרו את שגרת הניהול.

  המפגשים הייחודיים יועברו בשיתוף עם מנהלת הסטודיו למשחק, המורה ושחקנית התאטרון – מאיה בכר. 

  ליצירת קשר >>

רוצים להתקדם?
לחצו כאן
1
×
רוצה לסמס לנו? אנחנו פה לעזור
שינוי גודל גופנים