YOUR HR MEETUP

קורס מקצועי למנהלות משאבי אנוש


קרליבך 31 קומה 1 תל אביב

להרשמה >>
להרשמה למיטאפ לחצו כאן >>

בוגרות הקורס שלנו משתפות:

אחד האתגרים המרכזיים של מחלקת משאבי האנוש בארגון הוא שתופשים אותה כמחלקה שמבקשת כסף אך לא מכניסה כסף. את לעומת זאת, יודעת בודאות שמדובר באחת המחלקות החשובות ביותר בארגוןחשוב לך להתפש כמשמעותית, כשותפה אסטרטגית אמיתית, שמבינה ומדברת ביזנס ולוקחת חלק בשולחן מקבלי ההחלטות. 

לא תאמיני עד כמה זה תלוי אך ורק בך. ברגע שתחליטי לעשות תהליך, ללמוד את השפה ולהשתמש בכלים שלרשותך, תוכלי לעשות דברים גדולים 

בקורס HR שלנו תלמדי את מה שלא ילמדו אותך באף קורס אקדמי וגם לא בארגון, נצלול לנושאים הכי חמים בעולם הארגוני וה-HR'י, שפשוט אי אפשר בלעדיהם. תכירי את הטרנדים הכי חמים ומדוברים בגלובוס, תדעי לדבר במספרים ותוצאות ותחזרי לארגון כשאת חלק משמעותי בשיח העסקי והאסטרטגי

אז במה נעסוק ב-4 מפגשי הקורס?

תרבות ארגונית וערכים:

בשנים האחרונות יותר ויותר ארגונים מאמצים את הגישה החדשה והמדוברת של ניהול על פי ערכים. הארגון, בשיתוף העובדים, מגבש ערכים אליהם הוא מתחבר ולאורם רוצה לנהוג, והעובדים יודעים לנהל את העבודה שלהם בעצמם מתוקף ערכי הארגון.

תרבות ארגונית חזקה ומאוחדת היא הבסיס להצלחת הפעילות העסקית של הארגון. היא תורמת לזהות ולערכי הארגון, מושכת אליה עובדים טובים ומוכשרים יותר ומצליחה לשמר אותם בצורה אפקטיבית. בנוסף, תרבות חזקה מוסיפה למיתוג המשפיע על נאמנותם של לקוחות הקצה.

אז איך מגדירים את הערכים הכי מתאימים ואיך תטמיעי אותם בארגון? איך תגייסי עובדים עם DNA שיעלה בקנה אחד עם אותם ערכים ויבטיח את יציבות ההעסקה? הכל במפגש הרביעי של הקורס שלנו.

ייעוץ למנהלים:

הרבה פעמים בפגישות השבועיות שיש לך עם המנהלים בארגון, הם מגיעים עם המון בעיות, שאלות והיסוסים – איך לתת משוב לעובד, איך להתמודד עם עובד שמועמד לפיטורין, איך להתמודד עם שיחה קשה? הם מעלים דילמות מורכבות יותר שקשורות באסטרטגיה של העבודה בארגון ומשאירים אותך ללא מילים.

מנהל משמעותי, הוא כזה אשר נוכחותו ואופן הניהול שלו מאפשרים חיבור בין האינטרס של העובד לצמוח, לרכוש מיומנויות חדשות ולשפר את ביצועיו לבין צמיחת החברה והגדלת היקף ואיכות התפוקות.  אחד האמצעים המאפשרים לנו לטפח מנהלים משמעותיים בארגון, הוא להפוך אותם למנטורים – מאמנים עבור העובדים בארגון.

במפגש השלישי, תקבלי כלים לייעץ למנהלים ותוכלי להיות HR משמעותית עבורם, ובכך לאפשר להם להיות משמעותיים עבור העובדים תחתם. תלמדי בדיוק איזה שאלות לשאול, מאיפה לקחת את הידע ואיך לתת מענה מדויק.

חווית עובד, שימור עובדים ומחוברות ארגונית:

עם נתונים מדאיגים על ממוצע העסקה של פחות משנתיים וכלכלת עזיבות שמביאה להפסדים של סכומי עתק לארגון, אין ספק שנושא מחוברות ארגונית צריך לעמוד בראש סדר העדיפויות שלך.

השכר מתגמל, הפינוקים לא מפסיקים לזרום, אז למה בכל זאת אחוז הנטישה גבוה? מדוע טאלנטים מחוזרים מאיימים לעזוב? וכמה כספים עוד ישפכו על הכשרות וגיוסים?

כמומחיות בתחום, עם מדריכים מקצועיים שהוצאנו, מודלים שפיתחנו ונסיון רב, יכולות לחתום שעל כל אלה תקבלי מענה ובסוף המפגש תביני בדיוק מה הם הגורמים שמייצרים מוטיבציה בקרב עובדים, תדעי לבנות תכנית לשימור עובדים, לייצר מחוברות ארגונית איתנה ואפילו למדוד אותה.

ניהול שינויים:

המנכ"ל מתחלף, יש צמצום משמעותי בכוח אדם, אחת המחלקות נסגרה, גיוס מסיבי, הנהלה בכירה משתנה – נשמע מוכר? כן, שינויים לא פוסחים על אף ארגון ומצריכים התייחסות מיוחדת ואקסטרה מוקפדת מצידך, כדי לצלוח אותם ואף לצאת נשכרים.

לך, כ-HR תפקיד מגה משמעותי בניהול תהליך השינוי.  איך תתקשרי אותו לעובדים? איך תרתמי אותם? איך תשמרי על המוטיבציה בתוכו? איך תעלימי ספקות וסימני שאלה ותחזירי את היציבות לארגון? על כל אלה, יש לנו תשובות.

מהמפגש תצאי כשאת יודעת לבנות תכנית תקשורת לניהול שינויים ובידייך כלים להתמודדות עם מנהלים ועובדים אל מול השינויים ותכנית פרקטית של משאבי אנוש לניהול השינוי.

תהליכי פידבק ומדידה:

הכרת תהליכי משוב מקובלים – סקירה של סוגי תהליכים ומתודות מובילות ועריכת בנצ'מרק בתעשיות השונות.

נבדוק בחירה והתאמה של תהליך משוב והעכרת עובדים נכון, על בסיס פרמטרים שונים, לארגון שלך.

נבדוק איך יעדי החברה משתלבים בתהליכים אלו ואיך נוכל למדוד אותם.

 

*המפגשים יתקיימו בשעות הבוקר – 9:00-13:00 וכוללים ארוחת בוקר מפנקת (:

להרשמה >>

מה בתוכנית?

מתי יתקיימו המפגשים?

מפגש ראשון – 16/06/20

מפגש שני – 30/06/20

מפגש שלישי – 14/07/20

מפגש רביעי – 28/07/20

איך בפועל הקורס עובד? 

טוב ששאלת (: הקורס מתקיים בשעות הבוקר 9:00-13:00, בקבוצה אינטימית של כ-9 מנהלות HR מארגונים מגוונים. כל מפגש יפתח בארוחת בוקר מפנקת ונטוורקינג איכותי וימשיך בצלילה אל מעמקיו של אחד הנושאים לעיל. סך הכך יתקיימו 4 מפגשים בני 4 שעות, אחת לשבועיים ויועברו ע"י יועצות ארגוניות בכירות. במפגש הראשון תקבלי חוברת עם כל התכנים הרלוונטיים, שתאפשר לך להיות הכי פנויה להקשיב, לשאול ולשתף במקרים מהארגון שלך. 

מה יצא לך מזה?  

מעבר לכל הכלים שציינו לעיל ולעצם עלייתך על מסלול מואץ שיקדם אותך למקום אחר בארגון, תזכי למענה מקצועי וזמינות שלנו לכל התייעצות לכל אורך הקורסהבונוס הוא שגם לאחריו ישאר לך גב מקצועי חזק וקולגות שהן כבר חברות לכל דבר – קבוצת וואטספ פעילה שלנו עם משתתפות הקורסתקחי חלק בקהילת ה-HR שלנו בפייסבוק וכמובן נעמוד בקשר קרוב, שיבטיח לך הטבות וראשוניות בכל הקשור להשקת פעילות, קורסים וכנסים שלנו. 

למי זה מתאים?  

מנהלות HR ופיתוח ארגוני בארגונים, שמבינות את חשיבות התפקיד שלהן, רוצות להתפתח, ללמוד ולצמוח יחד עם הארגון ולהפוך למשמעותיות הרבה יותר. 

אז קדימה, את מצטרפת? 

עלות המפגשים ₪2600 (לא כולל מע"מ)

**המערכת לא מקבלת כרטיס דיינרס

להרשמה >>

המפגשים בפורום היו אינטימיים, מעניינים, זורמים, משתפים ותרמו לי המון בפן המקצועי והיו מתובלים בהרבה טיפים מעשיים וחדשנות להמשך עבודתי בארגון ובכלל.
דרך הפורום, שממשיך להתקיים גם מחוץ לשעות המפגשים ניתנה לי הזדמנות להכיר מנהלות HR בסטאטוס דומה ולייצר בזכות זה הרבה שיתופי ידע.
קרן תירוש, HR Manager

הפורום מבחינתי היה בית, מקום בו יכולתי לשתף בדילמות, לחלוק חוויות ולקבל רעיונות
זכיתי לשבת בקבוצה עם נשים חכמות וחזקות וחזרתי חזקה יותר לחברה שלי. עיצבתי טוב יותר את מקומי. הפורום היה לי חוויה משמעותית ביותר. חובה לכל מנהלת משאבי אנוש.
חן שחם, VP HR

זו יוזמה מבורכת לשיתוף ידע ואפשרות לשיח מקצועי כנה ופתוח סביב דילמות בעולם המורכב של HR. זכינו לדבר על דילמות מקצועיות כמו על המקום שלנו, כנשים, בארגון בכלל ובכובע HR בפרט. הארגון של המפגשים הינו מופתי והתכנים מאוד רלוונטים וחדשניים. המפגשים מורכבים מלמידת נושא מקצועי ולאחריו שיח עמיתים מונחה ומפרה והבונוס הוא שזכיתי להכיר נשים חזקות ואיכותיות שימשיכו ללוות אותי בהמשך הדרך.
אורית סטנטון, VP HR

ההשתתפות בפורום היתה חוויה מאוד משמעותית, מלמדת ומהנה עבורי. מה שעשה את הפורום לכ"כ מוצלח בעיני היא אתן, שמלאות בחכמה רגישות ואכפתיות. שהנחתן בצורה קלילה אך רגישה, בגובה העיניים וללא התייפיפות. בשיתוף פעולה נדיר ומכבד, תורמות מהידע והתובנות שלכן – כוח נשי במיטבו! נהנתי מאוד, וחבל שאי אפשר להמשיך לאורך כל השנה. תודה! אדווה מרכוס, HR Directorבמעגל האינטימי והפתוח נוצרה גילדה מקצועית שמשתפת, מייעצת ומכוונת. קבוצה קטנה, איכותית וחזקה.
אדווה מרכוס, HR Director

"אהבתי את השילוב של התוכן המקצועי עם למידת עמיתים, עזר לי להבין שעוד מנהלות מתמודדות עם אתגרים כמו שלי. הכרתי נשות מקצוע בתחום אשר שמחות לחלוק מניסיונן וניתן להתייעץ איתן על דילמות ארגוניות מורכבות."
פולינה לנדאו, HR & OD manager

"במעגל האינטימי והפתוח נוצרה גילדה מקצועית שמשתפת, מייעצת ומכוונת. קבוצה קטנה, איכותית וחזקה".
מירית ולנסי נקש, HR VP

הירשמו לניוזלטר שלנו:

1
רוצה לסמס לנו? אנחנו פה לעזור
Powered by